De 100 beste gedichten van 2008

-
Auteur: Rob Schouten

Categorie:Literatuur / Onderwerp: Poëzie -
Cover van het boek 'De 100 beste gedichten van 2008' van Rob Schouten
Uitgever De Arbeiderspers
Uitgavejaar 2009
ISBN9029567694
ISBN139789029567695
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

De 100 beste gedichten biedt ook dit keer een overzicht van het beste wat de poëzie het afgelopen jaar in Nederland en Vlaanderen heeft voortgebracht.
De bloemlezing van 2008 is samengesteld door Rob Schouten, dit jaar de juryvoorzitter van de VSB Poëzieprijs, de belangrijkste prijs voor dichters in het Nederlandse taalgebied.
In deze bundel veelbelovend nieuw werk van debutanten als Annemieke Gerrist en Krijn Peter Hesselink, maar ook van gelouterde en heel diverse schrijvers als Hagar Peeters, Tonnus Oosterhoff, Astrid Lampe, H.H. ter Balkt, J. Bernlef en Peter Verhelst.
Zoals elk jaar komt de uitgave van De 100 beste gedichten tot stand in nauwe samenwerking tussen Uitgeverij De Arbeiderspers en de Stichting VSB Poëzieprijs.

Rob Schouten (1954) is schrijver, dichter, columnist en literair criticus bij Trouw en Vrij Nederland. Zijn laatste roman was Lusthof (2002), zijn laatste bundel Spijsamen (2007). Samen met Menno Wigman stelde hij de bloemlezingen A thing of beauty (2008) en A joy forever (2008) samen.

Bestellen

Bestel 'De 100 beste gedichten van 2008' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.