De laatste wens van Moek + zonder DVD

-

Een zelfgekozen levenseinde

Auteur: Albert Heringa

Categorie:Literatuur / Onderwerp: Waargebeurde verhalen 1263
Cover van het boek 'De laatste wens van Moek + zonder DVD' van Albert Heringa
Uitgevers Brouwerij Uitgeverij de, Vrije Uitgevers
Uitgavejaar 2014
ISBN139789078905707
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Over het boek:

Albert Heringa beschrijft in dit boek alle feiten en achtergronden rond het leven en de dood van zijn moeder. Zij was de vrouw die vanwege haar zelfdoding, met de documentaire van Nan Rosens De laatste wens van Moek, in 2010 aan de anonimiteit werd onttrokken. Hij vertelt over de verschillende fasen in haar leven. Ze was niet echt ziek, maar wel `klaar met haar leven¿ en wilde geen honderd worden. Heringa beschrijft in detail hoe hij zijn 99-jarige (stief)moeder, die haar leven voltooid vond, hulp bij haar zelfdoding gaf, waarmee hij een strafbaar feit beging.
De vorige editie van dit boek (ISBN 9789078905707) werd geleverd inclusief DVD met de volledige documentaire van Nan Rosens, die eerder werd uitgezonden op NCRV-tv.

Over de auteur:

Albert Heringa (Amsterdam, 1942) verloor zijn moeder in de oorlog. Moek werd vanaf zijn derde jaar zijn nieuwe moeder. Hij studeerde bosbouw in Wageningen en werd biologieleraar. Daarna werkte hij in Algerije, Mali en Burkina Faso. De laatste jaren werkte hij free lance als ontwikkelingsecoloog en beleidsmedewerker Milieu bij SNV, destijds de eigen ontwikkelingsorganisatie van Buitenlandse Zaken. Heringa zet zich nu in voor aandacht en autonomie bij een waardig zelfgekozen levenseinde. Daarnaast is hij al jaren vrijwilliger bij Vluchtelingenwerk.

Bestellen

Bestel 'De laatste wens van Moek + zonder DVD' bij Bol.com € 17,5 Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar.
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.