De mooiste kruidentuinen in Vlaanderen

-

ontdek ze samen met Winiefred

Auteur: Winiefred van Killegem

Categorie:Wonen & Tuinieren / Onderwerp: Wonen & Tuinieren overig -
Cover van het boek 'De mooiste kruidentuinen in Vlaanderen' van Winiefred van Killegem
Uitgevers Davidsfonds, Schuyt België, WPG BE Davidsfonds
Uitgavejaar 2012
ISBN139789058268433
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Kruidenvrouw Winiefred Van Killegem brengt een bezoek aan de mooiste kruidentuinen van Vlaanderen. Van de Leuvense kruidtuin – de oudste van het land, tot het grote kruidenpark in Herckenrode: Winiefred toont welke kruiden en verhalen er achter de muren van deze tuinen te vinden zijn!

Winiefred leidt je rond in elke tuin en vertelt wat er te beleven valt. Ze toont je hoe de tuin is opgebouwd en gaat dieper in op de geschiedenis van elke tuin. En natuurlijk deelt ze ook dit keer haar kennis over kruiden. Per tuin focust Winiefred op enkele kruiden die er groeien en bespreekt ze hun gebruik in de keuken en bij de behandeling van allerhande kwaaltjes.

Kruidentuinen zijn goed verborgen geheimen en zijn het ideale startpunt voor een leuke daguitstap. Daarom geeft co-auteur Ivo Drieskens tal van tips voor activiteiten en adresjes in de omgeving van elke kruidentuin. Maar ook thuis kan je de pracht van elke kruidentuin bewonderen, dankzij de schitterende foto’s van Jan Crab.

Bestellen

Bestel 'De mooiste kruidentuinen in Vlaanderen' bij Bol.com € 24,95 Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.