Extra vergine

-
Auteur: Annie Hawes

Categorie:Literatuur / Onderwerp: Reisverhalen -
Cover van het boek 'Extra vergine' van Annie Hawes
Uitgevers Zwarte Beertjes, Unieboek | Het Spectrum
Uitgavejaar 2005
ISBN9046150100
ISBN139789046150108
TaalNederlands
TypePocket

Samenvatting

Extra Vergine is een hilarisch verhaal over de belevenissen van Annie Hawes in Ligurië, in de heuvels boven de Italiaanse Rivièra.
Met haar zus is ze in deze streek verzeild geraakt. Na een echte italiaanse maaltijd met heerlijke wijn, waarvan ze iets te veel drinken, zien ze op een nachtelijke wandeling een vervallen huisje met een grote tuin... en zijn verkocht.
Wanneer Hawes voor weinig geld het huisje koopt, verandert zij van een jonge, zelfstandige Engelse vrouw in een onhandige Ligurische signorina. Een opwindend Italiaans avontuur begint. De buren zijn stomverbaasd dat de dames kunnen overleven zonder te weten hoe wilde asperges eruit zien en hoe je eetbare paddestoelen van giftige kunt onderscheiden. Hebben zij dan werkelijk geen idee hoe je een voorraadje olijfolie kunt krijgen van een paar olijfbomen? Gelukkig helpen de olijfboeren van Diano San Pietro de vrouwen een handje.

Bestellen

Bestel 'Extra vergine' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.