Hard gras / 60

-

Voetbaltijdschrift voor lezers

Auteurs: Hugo Borst, M. van Nieuwkerk

Categorie:Literatuur / Onderwerp: Literatuur overig -
Cover van het boek 'Hard gras / 60' van Hugo Borst en M. van Nieuwkerk
Uitgever Nieuw Amsterdam
Uitgavejaar 2008
ISBN9046803864
ISBN139789046803868
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Sommigen zouden het plan om Marcel van Roosmalen en Michel van Egmond samen naar Rio de Janeiro te sturen, als
gewaagd bestempelen. De hoofd-redactie van Hard gras heeft echter een onbeperkt vertrouwen in het duo dat in alle opzichten complementair kan worden genoemd. Van Roosmalen verliest zijn schoenen, Van Egmond vindt ze terug. Van Roosmalen verslaapt zich, Van Egmond maakt hem
wakker. Van Roosmalen stopt met roken, Van Egmond wordt gek. Van Roosmalen struikelt over een Braziliaanse beroemdheid, Van Egmond weet wie het is. Van Roosmalen is de deadline even kwijt, Van Egmond had al ingeleverd. Toch hebben de tegenpolen een manier gevonden om als één man te schrijven. De vorm van dit Braziliaanse reisverslag is even doordacht als de stijl talentvol.


Ogenschijnlijk doen de auteurs hun uiterste best om zo min mogelijk inhoudelijk te worden, toch staat er in dit boek informatie te over.

De dochter van Garrincha is een proeve van geestdrift, talent en mededogen die in sommige opzichten Ruy Castro's beroemde boek over Garrincha naar de kroon steekt.

Bestellen

Bestel 'Hard gras / 60' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.