Kentucky Killer

-
Originele titel: Ont Blod
Auteur: A. Dahl

Categorie:Thrillers & Fantasy / Onderwerp: Detective & Spionage -
Cover van het boek 'Kentucky Killer' van A. Dahl
Uitgevers Arne Dahl, De Geus Spanning
Uitgavejaar 2006
ISBN9044509624
ISBN139789044509625
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Eersteklas entertainment, spanning en humor
Op een vliegveld bij New York wordt een Zweedse reiziger op brute wijze vermoord. Opvallend is dat het slachtoffer de 'merktekens' van de beruchte Amerikaanse seriemoordenaar The Kentucky Killer vertoont. Maar die is officieel al jaren dood. Van de moordenaar is geen spoor te bekennen. Ook niet in Stockholm, waar hij vermoedelijk op naam van het slachtoffer naartoe is gevlogen. Een speciale politie-eenheid onder leiding van Paul Hjelm moet de meedogenloze, 'onzichtbare' killer opsporen.
'Dahl schrijft het allemaal in een schitterende stijl en met voelbaar plezier op, en blijkt ook nog eens een meester in het creëren van intelligente en gelaagde karakters die het niveau van de gemiddelde thriller ver overstijgen.(...) Een echte aanrader.' -de Volkskrant
Arne Dahl (Zweden, 1963) schrijft aan een geplande reeks van tien misdaadromans: Kentucky Killer is de eerste uit de reeks. Bij De Geus verschenen ook Misterioso (deel twee) en Schijnoffer (deel drie).

Bestellen

Bestel 'Kentucky Killer' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.