| Uitgevers | Business Contact, Atlas-Contact |
| Uitgavejaar | 2000 |
| ISBN | 9025414486 |
| ISBN13 | 9789025414481 |
| Taal | Nederlands |
| Type | Hardcover |
Iedere mangager of aankomend manager loopt ertegenaan:
samenwerken is niet iets vanzelfsprekends, maar samenwerken moet je leren ontwikkelen. In het huidige bedrijfsleven, waar de traditionele hiƫrarchische structuren wegvallen, zijn goed ontwikkelde sociale vaardigheden en een vermogen tot samenwerken absoluut noodzakelijk.
Op weg naar succes vertelt de lotgevallen van een jonge mangager. Deze ambitieuze jongeman heeft alles om het te maken, maar hij is onhandig in zijn sociale contacten. Zijn baas stuurt hem naar een onverwachte lokatie om deze vaardigheden aan te leren: het voetbalveld. Daar leert hij van zijn 'coach' de geheimen van een krachtige samenwerking': geef anderen kracht en zelfvertrouwen, houd bij het maken van plannen rekening met wat anderen ter harte gaat, vermijd zwart-witdenken en richt je op de toekomst.
Dit boek past in de serie boeken van Ken Blanchard zoals Empowerment. One-Minute Manager en Gung Ho! Ken Blanchard schreef het voorwoord bij Op weg naar succes.