Oranje in beeld

-
Auteur: Ena Jansen

Categorie:Sport & Hobby / Onderwerp: Balspelen -
Cover van het boek 'Oranje in beeld' van Ena Jansen
Uitgever Uitgeverij De Boekenmakers
Uitgavejaar 2004
ISBN9077740023
ISBN139789077740026
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Het Nederlands Elftal heeft op het EK 2004 in Portugal opnieuw aangetoond bij de beste landenteams van Europa te horen. Sinds Oranje in 1988 zelf de Europese titel binnen wist te slepen, behoort het steevast bij de beste teams van Europa. In 1996 haalde Oranje de kwartfinale, in 1992 en 2000 reikte het Nederlands elftal tot in de halve finale. Ook in Portugal was dat weer het geval. Het Nederlands elftal heeft onder leiding van Dick Advocaat het lang wekenlang in de ban van het EK Voetbal gehouden: van bijna uitgeschakeld in de poulewedstrijden tot bijna in de finale! Tevens leidde een wissel (Robben) zelden tot zoveel ophef en veroorzaakte bovendien een ware hetze tegen de bondscoach. Advocaat zou enkele dagen na Euro 2004 zijn ontslag bij de KNVB indienen. Dit boek, met foto's van Pics United (het enige fotobureau in de wereld gespecialiseerd in enkel en alleen voetbalfotografie), geeft een prachtige impressie van drie weken spanning op het EK Voetbal in Portugal.
Van de zinderende eerste wedstrijd van Oranje tegen Duitsland, de thriller tegen Tsjechiƫ, de beslissende wedstrijd tegen Letland tot de kwartfinale tegen Zweden en de uitschakeling door Portugal in de halve finale.
'Oranje in beeld' neemt u nog een keer mee naar de opwindendste momenten van dit EK, winst en verlies voor de spelers, opwinding en verslagenheid bij de supporters. Het Nederlands elftal werd weliswaar geen Europees kampioen, maar schaarde zich andermaal bij de top van Europa. En dat is ook iets om trots op te zijn.

Bestellen

Bestel 'Oranje in beeld' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.