Van Bouillabaisse tot Bruni

-
Auteur: Andy Arnts

Categorie:Literatuur / Onderwerp: Literatuur overig 2404
Cover van het boek 'Van Bouillabaisse tot Bruni' van Andy Arnts
Uitgevers House Of Books B.V., The, The House of Books B.V.
Uitgavejaar 2010
ISBN139789044325065
TaalNederlands
TypeHardcover

Samenvatting

Frankrijk achter de coulissen. Tussen Duinkerken en Pau - Frankrijk zoals u het nog niet eerder beleefde.

'Toen God de wereld schiep had Hij met Frankrijk Zijn beste dag,' zo begint een van de artikelen waarin Andy Arnts de zegeningen, maar ook de schaduwzijden van de Franse republiek beschrijft. In zijn verhalen en reisimpressies toont hij zich een scherp observator en een begenadigd verteller. Van het geheim van de wandelstok van Henri de Toulouse-Lautrec tot het ontroerende relaas over het verborgen leven van Camille Claudel - Arnts' stijl is helder en vol vaart. Zijn kijk op de Fransen vol humor en ironie, zoals in de essays over een driftige crèpes-bakker uit Arles, een bouillabaisse met amoureuze uitwerking of over de curieuze wandelstok van Henri de Toulouse-Lautrec.

Van Bouillabaisse tot Bruni is het eerste deel in de serie 'Een francofiel op reis' - een levenslustige bundel met tal van culturele wetenswaardigheden in een sprankelende schrijfstijl. Voor iedereen die het Franse joie de vivre een warm hart toedraagt.

Andy Arnts (1970) kwam dertig jaar geleden voor het eerst in Frankrijk en heeft sindsdien een uitgebreide kennis over het land verzameld. Hij is redacteur van En Route en reisverslaggever voor diverse andere tijdschriften.

Sfeervolle verhalen over Frankrijk en haar inwoners

Bestellen

Bestel 'Van Bouillabaisse tot Bruni' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.