Opvoeden, een boeiende ontdekkingstocht
Auteur: Coby Goederond
`Opvoeden, een boeiende ontdekkingstocht is op een toegankelijke manier geschreven voor alle opvoeders in de breedste zin van het woord en uitermate geschikt voor aanstaande ouders die zich voorbereiden op hun toekomstige taak.
Opvoeders kiezen met veel zorg de naam voor de baby en de kleur van de kinderkamer, maar hoe kies je de kleur van zoiets abstracts als de opvoeding?
Dit...
Meer informatie
Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Een, twee handje klap
Sesamstraat Eerste Stapjes - De coole koekjesrap (Over hoog, laag, links en rechts).
Niveau 4 (18 – 24 maanden)
In Sesamstraat Eerste Stapjes, waarin de bekende Sesamstraat figuurtjes zelf nog klein zijn, staat het contact tussen ouder en kind centraal. Het is een educatief boekenconcept voor peuters en kleuters (tot drie jaar) èn hun ouders.
De reeks bestaat uit...
Meer informatie
Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken.
Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.
Hier komt jouw eigen boeken tip 10!