Alleen op de wereld
Alleen op de wereld is geschreven door Hector Malot en verscheen in 1878. Eerst was het verhaal alleen in het Frans te lezen, maar nu is het in veel talen vertaald, zijn er stripboeken van gemaakt en musicals, (teken)films en theatervoorstellingen.
Er schijnt zelfs een kinderboekwinkel te zijn die alle edities verkoopt die ooit van Alleen op de wereld zijn verschenen.
De...
Meer informatie
Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Fruit / druk 1
Auteur: Cecilia Fitzsimons
Wordt chocolade echt van bonen gemaakt? Waar kunnen bananen het best groeien? Wordt je slaperig van sla? De antwoorden op al deze vragen, en nog veel meer verrassende feiten over voedsel, kun je vinden in de boekeb uit de serie alles over voedsel.
Meer informatie
Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken.
Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.
Hier komt jouw eigen boeken tip 10!