BoekenBattle in het thema 'Kind & Jeugd overig'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek 'Het eigenwijze eendje'

Het eigenwijze eendje

Auteur: J. Werner

Het eigenwijze eendje gaat op zoek naar iemand die met hem wil wandelen. Hij komt allerlei dieren tegen maar niemand wil met hem wandelen. Dan is het etenstijd en is het eigenwijze eendje de weg kwijt.
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Heldenbende - dyslexieuitgave'

Heldenbende - dyslexieuitgave

Auteur: Kirstin Rozema

In het dorpje Amerleef is nooit iets te doen. Totdat er op een dag een zwartgeverfde Audi Q7 door het dorp raast. Ja, inderdaad: zwartgeverfd. Dat is heel vreemd. Als dan Aster Reinders uit groep 8 van de Julianaschool zomaar spoorloos verdwijnt, is het raadsel compleet. Hebben die auto en de verdwijning met elkaar te maken? En waarom doen de ouders van Aster ineens zo raar?
De klasgenoten...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.