BoekenBattle in het thema 'Literaire thrillers'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek '1974'

1974

Auteur: David Peace

Het eerste deel van The Red Riding Quartet, een weergaloos thrillervierluik rond de legendarische Yorkshire Ripper
De jonge misdaadjournalist Edward Dunford moet voor de Yorkshire Post verslag doen van de bizarre moord op een jong meisje, Clare Kemplay. Op haar levenloze lichaam zijn twee zwanenvleugels vastgenaaid. Hoe meer Dunford zich in de zaak verdiept, hoe meer verbanden hij ziet tussen...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Ze komt nooit meer terug'

Ze komt nooit meer terug

Auteur: Hans Koppel

Hét nieuwe Zweedse thrillerfenomeen. Een huiveringwekkend boek voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler.

Mike Zetterberg woont met zijn vrouw Ylva en hun dochtertje in een huis net buiten Helsingborg. Op een dag komt Ylva niet thuis uit haar werk. Mike gaat er aanvankelijk van uit dat ze iets is gaan drinken met wat collega s, maar als ze de volgende ochtend...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.