BoekenBattle in het thema 'Fitness & Conditie'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek 'Rennen!'

Rennen!

Auteurs: S. Whalley, Luke Jackson

Een magazineachtig boek waarmee je op een vrolijke manier wordt aangespoord te gaan hardlopen. Door dit boek, dat gelardeerd is met persoonlijke verhalen, tips en loopschema's, kom je helemaal in de hardloopsfeer en zul je, ongeacht je loopniveau, binnen enkele maanden klaar zijn om een wedstrijd aan te durven. Hardlopen doe je met plezier en gemak!
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Lekker Sporten !'

Lekker Sporten !

Auteur: Marianne van der Sluis

Dit boek is voor iedereen die wel een steuntje in de rug kan gebruiken om te gaan en vooral om te blijven sporten. Met het volgen van de stappen in dit boek, ondersteund door de oefeningen, ben je in staat om je motivatie om te sporten te beïnvloeden en optimaal te houden.
Zo kun je de stap maken van leven met het schuldgevoel van 'ik zou eigenlijk iets aan sport moeten doen', naar het...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.