BoekenBattle in het thema 'Fitness & Conditie'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek 'Perfecte buikspieren'

Perfecte buikspieren

Auteur: Matt Roberts

'Perfecte buikspieren krijg je niet zomaar. Buikspieren die zo hard en zichtbaar zijn dat ze lijken op een wasbord kun je krijgen door een progressief trainingsprogramma, geaond te eten en een cardiovasculair trainingsprogramma om snel calorieën te verbranden.'
Om je buikspieren basiskracht te geven eerst wat oefeningen voor het centrale deel van je buik.
Aandacht voor de schuine...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Krachtige spieren'

Krachtige spieren

Auteur: Matt Roberts

Start met het programma voor perfecte arm-, borst- en schouderspieren! Met deze twee nieuwe work-outs zul je krachtige spieren ontwikkelen en creëer je een perfect bovenlichaam dat werkelijk ongelooflijk is.

Met krachttraining kun je binnen enkele weken je armspieren en je bovenlichaam verder ontwikkelen en verstevigen.

Met meer dan 20 oefeningen een resultaat bereiken dat je...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.