BoekenBattle in het thema 'Sport & Hobby overig'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek 'Wielerjaarboek 2003 2004'

Wielerjaarboek 2003 2004

Auteur: H. Harens

Het Wielersportjaar 2003 in woord, beeld en veel cijfers en een overzicht van de belangrijkste wielerevenementen van 2004. De reeks Wielerjaarboeken bestaat al sinds 1985. In deze 19e editie staat alles over het wielerjaar 2003. Verder bevat het Wielerjaarboek 2003-2004 de data, etappe-schema's en routekaarten van de belangrijkste wielerevenementen van 2004.
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Wegwijs op natuurijs'

Wegwijs op natuurijs

Auteur: Huub Snoep

Zodra de nachtvorst zicht aandient, begint het schaatshart van meer dan 1 miljoen schaatsers in Nederland harder te kloppen. Tijdens zo'n vorstperiode vind je al snel op veel plekken goed natuurijs, variƫrend van ijsbanen tot ondergelopen stukken land of uiterwaarden, meren, kanalen, grachten, vaarten en sloten.

De recente geschiedenis heeft uitgewezen dat de kennis over schaatsen op...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.