BoekenBattle in het thema 'Thrillers & Fantasy overig'

Welke van de 2 boeken lijkt jou leukomtelezen?
Cover van het boek 'De bisschopskamer'

De bisschopskamer

Auteur: Piero Chiara

Een haarlok was losgeraakt uit haar kapsel en viel over haar voorhoofd. Voorzichtig bracht ik die lok weer in het gareel, waarna ik mijn handpalm op haar gloeiende slaap liet rusten. Ik wilde haar hoofd naar me toe trekken, maar eerst keek ik snel even omhoog en omlaag.
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen
Cover van het boek 'Niceville'

Niceville

Auteur: Carsten Stroud

Dit is het begin van een nieuwe cultserie: zo huiveringwekkend als Stephen King, met zo veel actie als Lee Child, zo lyrisch als Cormac McCarthy, zo mysterieus als Twin Peaks of Lost, zo bizar als de films van de Coen Brothers en zo gewelddadig als die van Quentin Tarantino.

Er is iets mis in Niceville...Een jongen verdwijnt letterlijk spoorloos van de hoofdstraat. Een...
Meer informatie

Dit boek lijkt mij leukomtelezen

Hiernaast staan twee boeken. Welk boek lijkt jou leukomtelezen? Kies dat boek door op de cover te klikken. Daarna verschijnen er twee nieuwe boeken en kun je weer kiezen.

Hier komt jouw eigen boeken tip 10!

  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.