Boodschappen van leven uit de dodencel

-
Auteurs: Pierre Pradervand, Roger W. MacGowen

Categorie:Religie & Esoterie / Onderwerp: Esoterie -
Cover van het boek 'Boodschappen van leven uit de dodencel' van Pierre Pradervand en Roger W. MacGowen
Uitgevers AnkhHermes, VBK Media
Uitgavejaar 2005
ISBN9020283766
ISBN139789020283761
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Dit boek is een aangrijpend en verbijsterend verhaal over de veerkracht van een mens. Het is een loflied op de grootheid van een onterecht terdoodveroordeelde die heeft weten te groeien, te delen, lief te hebben en te vergeven ' en dat nog steeds doet ' in een helse gevangenis, waarin alles erop gericht is om iemands menselijkheid te verpletteren. Maar het is ook een aanklacht, helder en zonder omwegen, tegen een van de meest onmenselijke en onterende detentiesystemen ter wereld, 'death row' in de gevangenis van Livingston in Texas. Sommige gevangenen worden er letterlijk gek van. Anderen, maar dat zijn er weinigen, worden grote wijzen. Roger McGowen heeft besloten in deze hel volledig verantwoordelijk te zijn voor zijn leven en heeft de moed gehad liefde en vergeving te praktiseren.
ROGER MCGOWEN, geboren in een getto in Houston, groeide op tot een modelburger, maar zit nu al zestien jaar in de dodencel voor een misdaad die hij niet heeft begaan. Hij heeft zich ontpopt als een universele geest die weet te verenigen wat normaal gesproken uiteen zou gaan.
PIERRE PRADERVAND, oprichter van de workshops 'Vivre Autrement' (Anders leven), is van huis uit socioloog. Hij woont in Zwitserland en heeft elf jaar in Afrika gewerkt (ontwikkelingssamenwerking). Van hem verscheen eerder: De zachte kracht van de zegening.

Bestellen

Bestel 'Boodschappen van leven uit de dodencel' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.