Casuistische Heelkunde In Beeld

-

De Symptomatologie Van Chirurgische Ziekten Uit De Dagelijkse Praktijk

Auteur: J.N. Keeman

Categorie:School & Studie / Onderwerp: Geneeskunde 2620
Cover van het boek 'Casuistische Heelkunde In Beeld' van J.N. Keeman
Uitgever Bohn Stafleu van Loghum
Uitgavejaar 2012
ISBN139789031392285
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

Gedurende de studie Geneeskunde zal de aankomend arts veel typische ook niet- chirurgische gevallen tegenkomen die de basis kunnen vormen voor het ontwikkelen van een gedegen kennis. Helaas zal tijdens een stage op de afdeling heelkunde lang niet altijd een voldoende breed scala aan patiënten met werkelijk chirurgische problemen voorkomen om een bevredigende basis voor de chirurgische kennis te kunnen leggen.

Casuïstische heelkunde in beeld is er op gericht de klinische ervaringen niet alleen van studenten, maar ook die van basisartsen en zich bijscholende huisartsen te vergroten door middel van casuïstiek. Deze manier van onderwijzen wordt in het Sint Lucas Andreas ziekenhuis in Amsterdam al sinds jaar en dag toegepast. Het boek kan in het kader van het onderwijs tijdens het co-assistenschap worden gebruikt als handleiding, waarbij de student onder leiding van een tutor de antwoorden bespreekt van de van te voren bestudeerde casus. Tevens is de uitgave zeer geschikt voor zelfstudie, waarbij vanuit de casuïstiek een aantal vragen wordt voorgelegd waarop de lezer het antwoord
moet zien te vinden. Achter in de uitgave zijn ter controle de antwoorden opgenomen.De meeste casus zijn voorzien van kleurenafbeeldingen.

Bestellen

Bestel 'Casuistische Heelkunde In Beeld' bij Bol.com € 48,95 Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.