De echte oorzaken van schizofrenie

-
Auteur: Harold D. Foster

Categorie:School & Studie / Onderwerp: Geneeskunde 717
Cover van het boek 'De echte oorzaken van schizofrenie' van Harold D. Foster
Uitgevers Ortho Communications & Science B.V., Ortho Communications & Science B.V., Uit
Uitgavejaar 2004
ISBN9076161089
ISBN139789076161082
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

DE ECHTE OORZAKEN VAN SCHIZOFRENIE is een baanbrekend boek dat een volledig nieuwe kijk biedt op schizofrenie. De psychiatrische behandeling zit al jaren op het dode spoor van de 'dopaminehypothese', waardoor de behandelingsresultaten van deze ziekte armzalig zijn.
Dit boek maakt helder dat de symptomen niet het gevolg zijn van een teveel aan dopamine, maar van een teveel aan het hallucinogene adrenochroom. Deze aanmaak wordt bevorderd door de typische kenmerken van de geïndustrialiseerde maatschappij, zoals stress, allergieën, voedingstekorten en de consumptie van suiker. Deze 'triggers' spelen vooral mensen met bepaalde genetische afwijkingen parten. Het genetische noodlot heeft altijd al bestaan. Zo is schizofrenie al duizenden jaren bekend en kwam ruwweg bij één op de 2000 inwoners voor. Maar de laatste 150 jaar, met de opkomst van de industrialisatie, is het aantal psychisch gestoorde mensen - grotendeels met het schizofreniesyndroom - bovenmatig toegenomen, vooral in stedelijke gebieden.
Dit boek is een must voor patiënten en hun naasten, maar ook voor mensen die beroepsmatig betrokken zijn bij psychiatrische aandoeningen.

Bestellen

Bestel 'De echte oorzaken van schizofrenie' bij Bol.com € 21,9 Vandaag besteld, dinsdag in huis
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.