De vlucht

-
Auteur: Martina Cole

Categorie:Thrillers & Fantasy / Onderwerp: Thrillers & Fantasy overig -
Cover van het boek 'De vlucht' van Martina Cole
Uitgever Poema Pocket
Uitgavejaar 2000
ISBN9024538726
ISBN139789024538720
TaalNederlands
TypePocket

Samenvatting

Cathy Conner en Eamonn Docherty groeien als kinderen samen op in de groezelige straten van het Londense East End en daarmee is hun lot bezegeld. Hun gemeenschappelijk verleden zal hen altijd blijven achtervolgen.

Cathy probeert weg te vluchten in en fantasiewereld waar haar leven als kind van een prostitue niet bestaat. Maar na een gruwelijke moord slaat de realiteit toe. Cathy beland in de schemerwereld van Soho, waar ze leert hoe ze zich in het gewelddadige hart van de Londense onderwereld kan handhaven.

Intussen is Eamonn met zijn nietsnut van een vader naar Amerika gevlucht. Eamonn wordt een van de meest meedogenloze gangsters van New York, die zowel door de Ierse als de Italiaanse mafia wordt gevreesd.

Het is gewoon een kwestie van tijd voordat hun paden elkaar kruisen...

Bestellen

Bestel 'De vlucht' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.