Wie ben ik - en zo ja, hoeveel?

-

een filosofische reis

Originele titel: Wer Bin Ich- Und Wenn Ja, Wie Viele
Auteur: R.D. Precht

Categorie:Religie & Esoterie / Onderwerp: Filosofie 790
Cover van het boek 'Wie ben ik - en zo ja, hoeveel?' van R.D. Precht
Uitgever Nieuw Amsterdam
Uitgavejaar 2008
ISBN904680478X
ISBN139789046804780
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

ÿþ Wie er eenmaal in begonnen is, leest gegarandeerd geboeid door tot het eind. Ellen Pomikalko in BuchMarkt

Precht slaagt erin om complexe filosofische vragen op een directe, diepzinnige en ontzettend leuke manier te benaderen. [& ] Het boek begint en daardoor leest het als een thriller bij nul. Annette Brüggemann in Scala op WDR 5

Boeken over filosofie zijn er te over. Maar Richard David Prechts boek is anders dan alle andere. Want er is er tot nu toe niet een dat de lezer zo compleet en deskundig met inachtneming van natuurwetenschappelijke kennis bekend maakt met de grote filosofische vragen van het leven: Wat is waarheid? Hoe weet ik wie ik ben? Wat vermag het hersenonderzoek? Precht overziet de verschillende disciplines. Daarom is zijn boek een weergaloze gids in het bijna onafzienbare gebied van alles wat wij weten over mensen: een uitnodiging om vrolijk en speels na te denken over het avontuur dat leven heet en zijn mogelijkheden.

Filosofische bestseller
Erudiet en deskundig volgt Precht op elegante wijze een uniek pad door het bijna onafzienbare gebied van onze kennis. Van hersenwetenschap tot psychologie en filosofie, brengt hij ons op de hoogte van de allernieuwste stand van zaken. Als uit puzzelstukjes vormt zich het verbazingwekkende beeld dat door de wetenschap tegenwoordig van mensen wordt geschetst. Een opwindende ontdekkingsreis naar onszelf: wijs, humoristisch en onderhoudend!


Als je dit boek leest, hebt je de eerste stap op weg naar het geluk gezet [& ] Dit boek is onmisbaar. Elke Heidenreich in het populaire Duitse tv-programma Lesen!

Bestellen

Bestel 'Wie ben ik - en zo ja, hoeveel?' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.