Machtswisseling in management

-
Auteurs: Kenneth Cloke, J. Goldsmith

Categorie:Business / Onderwerp: Management -
Cover van het boek 'Machtswisseling in management' van Kenneth Cloke en J. Goldsmith
Uitgever Business Contact
Uitgavejaar 2003
ISBN9025416977
ISBN139789025416973
TaalNederlands
TypePaperback

Samenvatting

De democratische, op waarde gerichte organisatie is als enige geschikt om op het zo snel veranderende bedrijfslandschap in te spelen. Hiƫrarchie en autoritaire structuren mogen al langer uit de mode zijn, de echte zelfsturende organisatie is nog lang geen feit. En toch, zo pleiten Cloke en Goldsmith, is dat de enige optie voor een bedrijf dat werkelijk concurrerend wil zijn. Waarde, integriteit en aandacht voor klanten en menselijke verhoudingen zijn absolute vereisten om in de komende decennia innovatief en succesvol economisch actief te zijn.
Om te voorkomen dat dit hoogdravende idealen blijven, is het tweede deel van dit boek een praktische gids om ook in uw bedrijf de lerende en zelfsturende organisatie in te voeren.
Kenneth Cloke is directeur van het Center for Dispute Resolution, consultant, trainer en arbiter. Joan Goldsmith is consultant en gespecialiseerd in leiderschapsontwikkeling en organisatieverandering.

Bestellen

Bestel 'Machtswisseling in management' bij Bol.com
  zoek
Delen op Facebook Delen op Twitter Delen via e-mail Printen Delen op andere sociale netwerken
Zoek je ook goede films? Bezoek Leukomtekijken.